Contact

Str. Cătăneștilor 49 A, Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea, cod poştal 240413, România

+40250733677

+40250733677

office@minetbedding.com

Reprezentanti Minet

Cristian Dobrete, Area sales manager NORD-VEST
0758035654, cristian.dobrete@minetconf.ro
Marian Gheorghe, Sales representative TM+AR+HD+CS+GJ+MH
0747611972, marian.gheorghe@minetconf.ro
Monica Fericean, Sales representative BH+SM+SJ+CJ+BN+MM+AB+MS
0725660688, monica.fericean@minetconf.ro
Adina Banut, Customer support
0731033645, cs1@minetconf.ro
Catalin Popescu, Sales representative VL+AG+DB+DJ+OT+TR+PH+BV
0725660689, catalin.popescu@minetconf.ro
Adrian Turcu, Area sales manager SUD-EST BR+GL+TL+CT+VN+BZ
0747657319, adrian.turcu@minetconf.ro
Cristina Cazanescu, Customer support
0749141115, cs3@minetconf.ro
Eugen Paun, IKA manager
0741277665, eugen.paun@minetconf.ro
Roxana Lica, Research & Development
0726703940, roxana.lica@minetconf.ro
Marius Cerneanu, Area Sales Manager SUD
0799399202, marius.cerneanu@minetconf.ro
Ionut Galea, Sales Representative
0738101113, ionut.galea@minetconf.ro
Formular de contact
Trimiteți un email. Toate câmpurile marcate cu sunt obligatorii.





Informatii diverse

 Denumire firmă: S.C. Minet Conf S.R.L.
 RON IBAN: RO41BACX0000004566539001 Banca Unicredit, sucursala Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea, Cod SWIFT: BACXROBU, Cod Banca: BACX
 RON IBAN: RO62TREZ6715069XXX000556 Trezoreria Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea
 Cod de înregistrare fiscală C.I.F. / TVA-UE: RO 14040196
 Număr vamă – EORI: RO14040196
 Număr de ordine în Registrul Comerţului: J38/227/29.06.2001
 Certificat de inregistrare în scopuri de TVA – C.I.F.
Certificat de înregistrare – C.U.I. – CAEN v. 2
Certificat vamă – EORI